Upozorňujeme, že na straně přepravců dochází k několikadennímu zpoždění a zásilky, ač jsou od nás odeslány v deklarovaný den, nabírají zpoždění. V případě, že se rozhodnete využít službu Doručení na adresu - Kurýr a v případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů, bude Vaše zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny, pokud to je možné. Proto doporučujeme MAXIMÁLNĚ VYUŽÍVEJTE VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY, DOPRAVA DO NICH JE PLYNULÁ A BEZ OMEZENÍ. Děkujeme za pochopení.

Masticha, normální zažívání přírodní cestou

Dobrý pocit v žaludku, žádné pálení a pocit tíhy, bez kyselosti a zápachu v ústech – to by měl být výsledek normální činnosti zažívacího systému. A znáte to, výsledkem normálního trávení je nakonec i celkové dobré psychické rozpoložení. S mastichou toho můžete dosáhnout čistě přírodní cestou.

Co je chioská masticha

Masticha, pryskyřice z řečíku lentišku, je používaná v medicíně, farmakologii a v kosmetice podle dosavadních zjištění přibližně od počátku letopočtu. Výskyt účinné mastichy je spojen s jižním regionem ostrova Chios, jinde na světě ji nenajdete.

Tato čistě přírodní substance si naši pozornost zaslouží hlavně pro svou účinnost v gastrointestinálním traktu – v celém systému od úst, přes jícen a žaludek až po střeva. Jednoduše řečeno, užívání chioské mastichy normalizuje zažívání a celkově příznivě působí na činnost zažívacího systému.

Užívání mastichy

Žvýkání surových mastichových krystalů je tradiční forma užívání. Dnes ji vyhledávají zejména příznivci neopakovatelné chuti a vůně, která se při žvýkání uvolňuje.

Pro vyšší účinnost se v současnosti využívá mastichový prášek v kapslích. Pokud trpíte žaludečními potížemi, je doporučená denní dávka mastichového prášku 1,4 g denně. Pro prevenci a normalizaci zažívání postačuje 200 – 700 mg denně.

    masticha

Mastichové kapsle Masticlife

Mastichové kapsle Masticlife jsou vyráběny z originální chioské mastichy. Surové pryskyřičné kousky se mechanicky zbavují hrubých nečistot a posléze na automatické lince i jakýchkoli nežádoucích příměsí. Ještě přímo na řeckém Chiu se čistá pryskřice drtí na prach a poté již putuje v chlazeném stavu k plnění do kapslí vegan standardu.

Pokud pociťujete potíže s trávením, zvolte Masticlife Strong&Pure, nejúčinnější čistou formou. V nižší dávce tuto formu využijete i pro prevenci. Kapsle má obsah 350 mg, takže se jednak pohodlně polyká a potom umožňuje přesné dosažení doporučené denní dávky.

Pro dlouhodobé preventivní užívání jsou vhodné Masticlife Prebiotic s přidaným přírodním prebiotikem – čekankovým inulinem. Kapsle obsahuje 222 mg mastichy a 147 mg inulinu.

Pro podporu imunity je k dispozici Masticha+ Vitamin D3, která kromě mastichy obsahuje i doporučenou denní dávku vitaminu D.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.