Vážení zákazníci, od 8.7.2024 do 19.7. 2024 bude mít MAUR.cz celofiremní dovolenou. Objednávky přijímáme stále, ale jejich expedice bude až 22.07. 2024. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny MAUR.cz

Věrnostní sleva až 10 %

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu a ihned získá slevu 2,5 % na uvítanou.

Registrujte se a při každé objednávce se přihlaste na svůj účet. Odměníme Vás za věrnost.

Přesáhnou-li Vaše nákupy za posledních 12 měsíců hodnotu 2.500 Kč, bude Vám nastavena 5 % sleva.

Jakmile Vaše nákupy za posledních 12 měsíců přesáhnou hodnotu 5.000 Kč, bude Vám nastavena 10 % sleva.

Sleva automaticky stoupá a klesá podle celkové útraty za posledních 12 měsíců. Do hodnoty nákupů se nezapočítává hodnota zakoupených dárkových kuponů. Přidělování slev je prováděno automaticky, započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky. Vyší aktuální slevy najdete ve svém uživatelském účtu.

Pásma slev:                    

Celková útrata za 12 měsíců    

Výše slevy

od 0,- Kč do 2499,- Kč    

sleva 2,5 %

od 2500,- Kč do 4999,- Kč   

sleva 5%

od 5000,- Kč                     

sleva 10%

                            

Na co se slevy NEvztahují

Slevy se nemusí vztahovat na všechno zboží, zpravidla je vyloučeno zboží v akci či ve výprodeji.  MAUR.cz si vyhrazuje právo zboží ze slevy vyjmout.

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy.

Sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

Nárok na slevu vzniká zakazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.

 

Věrnostní slevy pro stálé zákazníky je možno omezeně sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Maximální možná sleva při kombinaci slev je až 15 %.

Věrnostní slevu lze kombinovat s Objemovou slevou, kterou poskytujeme při každé objednávce, která překročí následující objem

U objednávek nad 1500,- Kč obdržíte ihned objemovou slevu 2 % z nákupu     

U objednávek nad 2000,- Kč obdržíte ihned objedmovou slevu 3 % z nákupu

(Objemovou slevu poskytujeme všem klientům i bez věrnostního programu, na každou objednávku. Slevu můžete sledovat ihned v košíku)

Platnost slev

Tento věrnostní program nahrazuje věrnostní program ze dne 28.09.2016. Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost All from Nature s.r.o. si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů. 

V Praze 09.07.2018