Vážení zákazníci, objednávky vyřizujeme bez omezení. Při balení Vašich zásilek dodržujeme přísná hygienická opatření. Vzhledem k situaci, která panuje, doporučujeme v současnosti volit kurýra DPD, který Vám balíček přiveze bezkontaktně až k bytu či domu. Výdejny Zásilkovny fungují omezeně. POZOR od 15.3. lze platit dobírku pouze platební kartou, nelze zaplatit hotově ! Přejeme Všem hlavně zdraví.

Scottish Fine Soaps

logo_main

The Scottish Fine Soaps je moderní kosmetika ze Skotska. Skotsko je nádherná země, plná přírody a drsného počasí. I když The Scottish Fine Soaps nemá certifikaci přírodní kosmetiky, máme za to, že je to úžasná kosmetika, která stojí za to vyzkoušet.  Krásný design, bez parabenů, bez testování na zvířatech, úžasná hydratace a vůně které Vás nadchnou.  My jsme ji vyzkoušeli a jsme přesvědčeni, že Vás nadchne stejně jako nás. Doporučujeme pro normální pokožku.

309
3101309310

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.