O nás

 Touha po větším komfortu znamenala pro člověka velký odklon od zdroje, který pro něj nabízí vše potřebné, od přírody. Chemické přípravky, náhražky a syntetické látky vždy nesměřují k lepšímu životu, ale i naopak. Již samotný Hippokrates kdysi řekl, „Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“

organic-logo
I my věříme v sílu přírody, a proto se náš eshop MAUR.cz zaměřuje pouze na zdravý sortiment přírodního původu, který je bezpečný nejen pro tělo, ale je šetrný i k přírodě. Najdete u nás produkty zahrnující přírodní BIO kosmetiku, ekodrogerii, aromaterapii, zdravé bytové doplňky, ale i ekodesign.

Potraviny, u kterých nemusíte číst etikety

Kvalita potravin je velmi horkým tématem a jen málokoho nezamrazí v zádech při sledování testů potravin, které demonstrují, kolik jedů každý den spořádáme. Emulgátory, barviva, parabeny, pesticidy a další škodlivé látky v potravinách nám ukazují, že i výroba potravin a doplňků je jen byznys.

Naše tělo potřebuje živiny, které jsou pro něj přirozené a udrží náš organismus v harmonii. Chceme, aby se u nás každý klient cítil v bezpečí, proto můžete vybírat ze zdraví nezávadných produktů bez zbytečných chemických přísad. Vždy pečlivě zkoumáme původ produktů a kým byly vyrobeny.

Přírodní produkty, které se vyrovnají umělým

Mohou být přírodní produkty stejně dobré jako ty s chemickými přísadami? Ano a nejen, že se přírodní kosmetika vyrovná té umělé, ale navíc může být použita i pro citlivou pleť, což mnoho produktů na trhu nezajistí.

no tested on animals

Myslíme, že by se kvůli lidské marnotratnosti neměla týrat zvířata, proto se zaměřujeme na přírodní kosmetiku, která nebyla testována na zvířatech. To jsou základní pilíře, kterými se řídíme a podle kterých vybíráme produkty do naší nabídky.

Zákazníci na prvním místě

Nevěříme v univerzální řešení a věnujeme plnou pozornost každému našemu klientovi. Vážíme si vaší odezvy, vašich rad, tipů a rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.
Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto doručujeme již 92% zásilek do 48 hodin a 90% všech našich položek máme na našem expedičním skladu v Praze. O našich kvalitách se můžete přesvědčit i na Heuréce, 96% klientů nás doporučuje a mnoho z nich jsou našimi stálými zákazníky.

Objednávka stále na očích

Zásilku si můžete vyzvednout i osobně v jedné ze 150 partnerských prodejen, které jsou tu pro vás i o víkendu. Můžete využít registrace v našem obchodě a sledovat každou vaší objednávku online, včetně kompletní historie vašich předchozích objednávek.  Naší stálí zákazníci jsou automaticky zařazeni do věrnostního programu, který jim nabízí celou řadu výhod.

Jsme vděční za každou vaší návštěvu a i nadále se budeme snažit, abyste měli vždy k dispozici bezpečné a zdravé produkty vždy, když je budete potřebovat.

Tým MAUR.cz