Doprava a ceny

Ceny dopravy:

Osobní vyzvednutí v expedičním skladě v Praze v Hostivaři - ZDARMA

Provozní doba skladu je od 08.00 hod do 14.30 hodin, pouze ve všední dny.  Expediční sklad je na drese Efficia spol,s.r.o. U Továren 256/14, Praha - Hostivař, PSČ 102 00. Sklad je dostupný MHD a nachází se hned u zastávky autobusu č. 111. Pokud se rozhodnete přijet autem, parkování pro zákazníky je možné v areálu skladu. Při odběru ze skladu, je nutná platba převodem nebo on-line platební kartou, ve skladu totiž není možné platit hotově ani kartou.

Osobní vyzvednutí v patnerských prodejnách DPD Pickup za 59,- 

Máte možnost si vybrat ze 150 odběrných míst po celé České republice ( včetně odběrných míst Uloženka.cz)  Některé prodejny mají otevřeno i o víkendu. Všechny výdejní místa naleznete na http://pickup.dpd.cz/ 
Zásilka je v partnerských prodejnách uložena 7 dní  a v případě nevyzvednutí se po sedmi dnech vrací k nám do skladu. Za opětovné zaslání účtujeme novou cenu dopravy.   U objednávek nad 999,- Kč je doprava ZDARMA.

Expresní doručení zásilek GLS  v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 24 hodin za 89,-Kč.

Společnost GLS doručí 96% zásilek do druhého dne. Na stránce https://gls-group.eu/CZ/cs/sluzby-pro-prijemce  můžete zásilku  přesměrovat, změnit čas doručení nebo nechat si balíček doručit do Vámi zvoleného odběrného místa.  O převzetí zásilky dopravcem obdržíte sms i včetně případné dobírky, v určený den doručení obdržíte další sms s přibližným časem doručení. U objednávek nad 999,- Kč je doprava ZDARMA.

POZOR, zásilky u České pošty v tomto předvánonočním čase, nabírají zpoždění několika dnů, prosíme o trpělivost. Bohužel nejsme schopni ovlivnit délku doručování České pošty.

Balík do ruky od České pošty za 99,- Kč.  

Zásilku Vám přiveze Česká pošta, pokud nebudete doma, uloží ji k vyzvednutí na Vaší poště.U objednávek nad 999,- Kč je doprava ZDARMA.

Balík na poštu od České pošty za 99,- Kč.  

Zásilku Vám Česká pošta uloží k vyzvednutí na poště, kterou si vyberete. Na vyzvednutí zasilky je 6 dnů, pošta Vás sms a mailem upozorní o konci úložní lhůty. Po té době pošta zasílá zásilku zpět na naší adresu. Úložní lhůtu si můžete telefonátem na poště prodloužit nebo si nechat záslku přeposlat na jinou adresu.U objednávek nad 999,- Kč je doprava ZDARMA. 

NOVĚ!  Doprava na Slovensko:

Expresní doručení zásilek GLS  v pracovní dny na všechny adresy v SR do 48 hodin za 3,99 EUR.

Společnost GLS doručí 90% zásilek do 48 hodin.. Na stránce https://gls-group.eu/SK/sk/home můžete zásilku  přesměrovat, změnit čas doručení nebo nechat si balíček doručit do Vámi zvoleného odběrného místa.  O převzetí zásilky dopravcem obdržíte sms i včetně případné dobírky, v určený den doručení obdržíte další sms s přibližným časem doručení.   U objednávek nad 59,- EUR je doprava ZDARMA.

 

Ceny plateb:

Platba dobírkou  (zaplatíte až při převzetí zásilky v hotovosti)                                                     39,- Kč   ( 1,49 EUR )

Platba převodem   (platba na náš bankovní účet předem)                                                          ZDARMA  (nelze v SR)

Online platba kartou (okamžitá platba přes platební bránu GOPAY)                                           ZDARMA

Online bankovní převod (rychlá platba z vaší banky přes pl. bránu GOPAY)                               ZDARMA

Gopay peneženka   (okamžitá platba přes Vaší elektronickou peněženku)                                  ZDARMA

 

gls_truck

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.