Upozorňujeme, že na straně přepravců dochází k několikadennímu zpoždění a zásilky, ač jsou od nás odeslány v deklarovaný den, nabírají zpoždění. V případě, že se rozhodnete využít službu Doručení na adresu - Kurýr a v případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů, bude Vaše zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny, pokud to je možné. Proto doporučujeme MAXIMÁLNĚ VYUŽÍVEJTE VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY, DOPRAVA DO NICH JE PLYNULÁ A BEZ OMEZENÍ. Děkujeme za pochopení.

Doprava a ceny

Ceny dopravy:

 Víte že ..........V rámci šetření životního prostředí, všechny odesílané zásilky předáváme Zásilkovně, která následně zásilky třídí dle Vámi zvoleného dopravce. Sice dojde k drobnému zdržení, ale každý den ušetříme jízdu 3 aut, za rok je to 600 jízd nákladního vozidla a to je výrazná úspora našemu ovzduší.

 

Osobní vyzvednutí v pracovní dny i o víkendu v Zásilkovně za 59,-Kč

Máte možnost si vybrat ze 1534 odběrných míst po celé České republice. Všechny výdejní místa naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Zásilkovna informuje o uložení na odběrném místě formou sms a mailem následně je zásilka je uložena k vyzvednutí 7 dní  a v případě nevyzvednutí se po sedmi dnech vrací k nám do skladu. Hmotnost zásilky je  maximálně 5kg. Za opětovné zaslání účtujeme novou cenu dopravy. U našich zásilek s dobírkou můžete v Zásilkovně platit kartou.
U objednávek nad 799,- Kč je doprava do Zásilkovny ZDARMA.

Expresní doručení zásilek kurýrním dopravcem  v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 48 hodin za 89,-Kč

Vybíráme pro Vás dle dostupných kapacit tu nejrychlejší dopravní společnost. Preferujeme společnost DPD, ale může být použita i společnost GLS nebo IN-TIME. Od vybraného dopravce obdržíte vždy mail či sms s informací o datu a času doručení.

Společnost DPD doručí 90% zásilek do druhého dne. Na této stránce můžete zásilku sledovat nebo si nechat balíček přesměrovat do Vámi zvoleného odběrného místa PDP Pickup O převzetí zásilky dopravcem obdržíte sms i včetně případné dobírky, v určený den doručení Vám ještě zavolá přímo řidič s přibližným časem doručení. Hmotnostní limit zásilky je 10kg.
U objednávek nad 999,- Kč je doprava ZDARMA.

Balík do ruky od České pošty za 109,- Kč.  

Zásilku Vám přiveze Česká pošta, pokud nebudete doma, uloží ji k vyzvednutí na Vaší poště.Vyzvednout si ji můžete dle otevírací doby Vaší pošty.
U objednávek nad 1200,- Kč je doprava ZDARMA.

NOVĚ!  Doprava na Slovensko:

Slovenská pošta  v pracovní dny na všechny adresy v SR   za 6,50 EUR.
U objednávek nad 59,- EUR je doprava ZDARMA.

Kurýr v pracovní dny na všechny adresy v SR                        za 3,99 EUR.
U objednávek nad 59,- EUR je doprava ZDARMA.

Zásilkovna - výdejní místa v SR                                            za  1,99 EUR   AKCE!!!
U objednávek nad 59,- EUR je doprava ZDARMA.

 

Ceny plateb:

Platba dobírkou  (zaplatíte až při převzetí zásilky v hotovosti)                                                     39,- Kč   ( 1,49 EUR )

Platba převodem   (platba na náš bankovní účet předem)                                                          ZDARMA  (nelze pro SR)

Online platba kartou (okamžitá platba přes platební bránu GOPAY)                                           ZDARMA

Online bankovní převod (rychlá platba z vaší banky přes pl. bránu GOPAY)                              ZDARMA

Gopay peneženka   (okamžitá platba přes Vaší elektronickou peněženku)                                  ZDARMA


https://files.packeta.com/web/images/page/Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.