Doprava a ceny

Ceny dopravy:

Výstřižek doprava

U objednávek nad 999,- Kč je doprava nebo osobní vyzvednutí ZDARMA.

 

Ceny plateb:

Výstřižek -platby

 

Osobní vyzvednutí v expedičním skladě v Praze v Hostivaři - ZDARMA

Provozní doba skladu je od 08.00 hod do 14.30 hodin, pouze ve všední dny.  Expediční sklad je na drese Efficia spol,s.r.o. U Továren 256/14, Praha - Hostivař, PSČ 102 00. Sklad je dostupný MHD a nachází se hned u zastávky autobusu č. 111. Pokud se rozhodnete přijet autem, parkování pro zákazníky je možné v areálu skladu. Při odběru ze skladu, je nutná platba převodem nebo on-line platební kartou, ve skladu totiž není možné platit hotově ani kartou.

Osobní vyzvednutí v patnerských prodejnách DPD Pickup za 59,- 

Máte možnost si vybrat ze 150 odběrných míst po celé České republice ( včetně odběrných míst Uloženka.cz)  Některé prodejny mají otevřeno i o víkendu. Všechny výdejní místa naleznete na http://pickup.dpd.cz/  Zásilka je v partnerských prodejnách uložena 7 dní  a v případě nevyzvednutí se po sedmi dnech vrací k nám do skladu. Za opětovné zaslání účtujeme novou cenu dopravy.

Expresní doručení zásilek DPD  v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 24 hodin za pouhých 89,-Kč.

Společnost DPD doručí 96% zásilek do druhého dne. Na stránce www.dpdkuryr.cz můžete zásilky přesměrovat, změnit čas doručení nebo nechat si balíček doručit do Vámi zvoleného odběrného místa.  

Balík do ruky od České pošty za 99,- Kč.  

Zásilku Vám přiveze Česká pošta, pokud nebudete doma, uloží ji k vyzvednutí na Vaší poště.

 

dpd-1024x400