Doprava a ceny

Ceny dopravy:

Osobní vyzvednutí v expedičním skladě v Praze v Hostivaři - ZDARMA

Provozní doba skladu je od 08.00 hod do 14.30 hodin, pouze ve všední dny.  Expediční sklad je na drese Efficia spol,s.r.o. U Továren 256/14, Praha - Hostivař, PSČ 102 00. Sklad je dostupný MHD a nachází se hned u zastávky autobusu č. 111. Pokud se rozhodnete přijet autem, parkování pro zákazníky je možné v areálu skladu. Při odběru ze skladu, je nutná platba převodem nebo on-line platební kartou, ve skladu totiž není možné platit hotově ani kartou.

Osobní vyzvednutí v patnerských prodejnách DPD Pickup za 59,- 

Máte možnost si vybrat ze 150 odběrných míst po celé České republice ( včetně odběrných míst Uloženka.cz)  Některé prodejny mají otevřeno i o víkendu. Všechny výdejní místa naleznete na http://pickup.dpd.cz/ 
Zásilka je v partnerských prodejnách uložena 7 dní  a v případě nevyzvednutí se po sedmi dnech vrací k nám do skladu. Za opětovné zaslání účtujeme novou cenu dopravy.

Expresní doručení zásilek GLS  v pracovní dny na všechny adresy v ČR do 24 hodin za 89,-Kč.

Společnost GLS doručí 96% zásilek do druhého dne. Na stránce https://gls-group.eu/CZ/cs/sluzby-pro-prijemce  můžete zásilku  přesměrovat, změnit čas doručení nebo nechat si balíček doručit do Vámi zvoleného odběrného místa.  O převzetí zásilky dopravcem obdržíte sms i včetně případné dobírky, v určený den doručení obdržíte další sms s přibližným časem doručení. 

Balík do ruky od České pošty za 99,- Kč.  

Zásilku Vám přiveze Česká pošta, pokud nebudete doma, uloží ji k vyzvednutí na Vaší poště.

Balík na poštu od České pošty za 99,- Kč.  

Zásilku Vám Česká pošta uloží k vyzvednutí na poště, kterou si vyberete.

U objednávek nad 999,- Kč je doprava nebo osobní vyzvednutí ZDARMA.

 

Ceny plateb:

Výstřižek -platby

dpd-1024x400