Leštidlo do myčky na nádobí (láhev 750 ml)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Šetrné složení leštidla, které usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 10 Kč (–7 %)
139 Kč
Kód produktu 8595691812626
Značka Tiera Verde
Kategorie Ekologické čistící a mycí prostředky do myčky
 
Šetrné složení leštidla od české firmy Tierra Verde, které usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.
Leštidlo obsahuje kyselinu citronovou, líh a zcela přírodní rostlinný tenzid, které pomáhají
rozpouštět minerální usazeniny z vody na nádobí. Díky svému jednoduchému složení bez syntetických parfémů a rozjasňovačů, umožní použití tohoto leštidla od Tierra Verde vašim pokrmům i nápojům chutnat zcela přirozeně.

Dávkování: Množství přípravku regulujte dle tvrdosti vody. Přípravek nalijte do příslušného zásobníku. Dodržujte pokyny výrobce vaší myčky.

Původ jednotlivých složek:
100 % složek leštidla je získáváno v přírodě. Je skvělou variantou pro vás, kterým na složení leštidla skutečně záleží. Leštidlo je vyvinuto na čistě rostlinné bázi a neobsahuje žádné živočišné složky. Leštidlo neobsahuje žádné parfémy. Leštidlo se v přírodě snadno odbourává. Nezůstávají po něm nežádoucí rezidua náročná pro životní prostředí. Splňuje přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie.

TIP:  Pokud zůstávají na nádobí zaschlé kapky vody, zvyšte dávkování leštidla. Pokud zůstávají na nádobí lepivé šmouhy, dávkování leštidla naopak snižte. Pro optimální mycí efekt přidejte do myčky sůl.

Suroviny pro drogerii firmy Tierra Verde jsou voleny tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestují se na zvířatech.
Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzymy, optické rozjasňovače, syntetické parfémy ani barviva.
Certifikát ECOgarantie
Složení: 15-30 % denaturovaný líh, 5-15 % kyselina citronová, 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: