Classic Ayurveda nově na MAUR.cz

Dovolte, abychom Vám představili novou přírodní certifikovanou kosmetickou značku Classic Ayurvéda.

Kosmetika dle starých principů Ajurvédy je velmi oblíbená a na MAUR.cz nechceme zůstat pozadu. Co to vlastně znamená Ajurvéda? Ájurvéda znamená vědění o životě. Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích, včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementární medicíny.

Ájurvéda se snaží najít a odstranit příčiny problémů, čímž se liší od moderní medicíny, která se zaměřuje převážně na příznaky nemocí. Základní myšlenkou je žít v souladu s osobní konstitucí a přírodními zákony. A co je to ta osobní konstituce?

Podle ájurvédy je každý jedinec složen z pěti elementů – éter, voda, vzduch, oheň a země. Ty se projevují v podobě třech základních energetických principů – váta, pitta, kapha.

  • Váta má přidělen element éter a vzduch, řídí pohyb. Váty (jak se říká o lidech s konstitucí váta) jsou většinou štíhlí, vysocí nebo naopak malí, mají suchou a chladnou kůži, tmavé, suché a vlnité vlasy, hubený krk, tenký hlas.

  • Pitta je spojována s ohněm a vodou a řídí přeměnu.idé v konstituci pitta mají střední postavu, světlejší rovné vlasy, srdcovitý obličej, mnoho mateřských znamínek a jemnou citlivou kůži.

  • Kapha má element vody a země a poskytuje stabilitu. Konstituce kapha se vyznačuje větší zakulacenou postavou, kulatým obličejem, větším nosem, plnými rty.

 Tradiční ájurvédská kosmetika je vyráběna z ručně sbíraných indických bylin.

Classic Ayurveda je přírodní certfikovaná kosmetika, která je vyrobena podle ájurvédských principů. Kosmetika se vyrábí v moderním závodě v Německu, suroviny na výrobu této ájurvedské kosmetiky jsou testovány na čerstvost a účinnost nezávislými odborníky v Indii. Při výrobě ájurvedské kosmetiky Classic Ayurveda se používá tradičních metod. Firma dodává své výrobky i ájurvédským technikům a učitelům jógy.

Výrobky této kosmetiky se především hodí pro citlivou pokožku Pitta

Clasic Ayurveda Vám nabízí pleťovou kosmetiku i tělovou kosmetiku. Vyzkoušejte například Ájurvédský hydratační krém nebo jemný ájurvédský sprchový krém.

kosmetik-kategorie

Ať už jste či nejste příznivcem Ájurvédy, s touto značkou neuděláte chybu. Je certifikovaná jako přírodní kosmetika bez chemických přípravků, které do přírodní kosmetiky nepatří. Netestování na zvířatech je samozřejmostí.

Vyzkoušejte jemnou kosmetiku dle starých indických principů.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.