Upozorňujeme, že na straně přepravců dochází k několikadennímu zpoždění a zásilky, ač jsou od nás odeslány v deklarovaný den, nabírají zpoždění. V případě, že se rozhodnete využít službu Doručení na adresu - Kurýr a v případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů, bude Vaše zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny, pokud to je možné. Proto doporučujeme MAXIMÁLNĚ VYUŽÍVEJTE VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY, DOPRAVA DO NICH JE PLYNULÁ A BEZ OMEZENÍ. Děkujeme za pochopení.

BIO KONOPÍ – ÚČINNÝ POMOCNÍK PŘI ATOPICKÉM EKZÉMU A LUPÉNCE

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Z konopných semen se lisováním za studena vyrábí konopný olej, který obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálním poměru 3:1 „Je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu. Obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které si naše tělo nedokáže vyrábět samo, ale jsou velmi důležité pro správnou funkci pokožky. Konopí dále obsahuje vitamíny (A, B-skupiny, E, C a D), minerály (vápník, hořčík, draslík a železo), fytosteroly a rostlinná barviva (chlorofyl, karotenoidy).

BIO Konopí se ukazuje jako účinný pomocník při léčbě širokého spektra kožních problémů, od svědění a dermatitid, přes atopický ekzém až po lupénku. Konopí se tradičně používá pro léčbu onemocnění, která se projevují zhoršeným stavem pokožky. Konopný olej a extrakt z konopných semen má výbornou schopnost harmonizovat stav kožních buněk, vyrovnávat hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky a obnovovat její přirozený ochranný mikrofilm.

psoriasis-day-2-1080x675

Pokožka u lidí trpících ekzémy nebo lupénkou je velmi suchá, šupinatá a citlivá, v některých případech se objevují i mokvající ložiska. Pro dlouhodobý efekt je důležité o pokožku pečovat denně, dopřát jí dostatečnou hydrataci a promašťování, používat šetrné mycí a kosmetické prostředky. Tak lze účinně předcházet jejímu vysoušení, popraskání, svědění a následnému škrábání.

Klasické prostředky k ošetření ekzémů a lupénky obsahují hormony a antibiotika, která při dlouhodobé aplikaci přispívají k toxické zátěži organizmu. Při jejich používání dochází k návratu zhoršeného stavu pokožky při jakékoliv změně (například počasí a stres). Přírodní produkty firmy Annabis tyto problematické látky neobsahují. Velmi účinné jsou přípravky s vysokým obsahem konopného oleje, kde pravidelnou aplikací lze výrazně podpořit zlepšení celkového stavu a vzhledu kůže. Na zklidnění svědivosti jsou vhodné masti s obsahem zinku. K dezinfekci mokvajících ložisek na pokožce se s úspěchem využívají přípravky s éterickým olejem Tea tree nebo solí z Mrtvého moře.

Kosmetické vlastnosti konopného oleje:

  • rychle se vstřebává do pokožky a proniká do hlubších vrstev tkáně, tím napomáhá regenerovat pokožku
  • má hydratační účinek, zvyšuje hladinu zadržené vody, díky čemuž zvláčňuje pokožku
  • obsažené esenciální mastné kyseliny zmírňují nebo odstraňují suchou pokožku, drobné kožní oděrky, akné, ekzém a psoriázu
  • podporuje hojení různých kožních problémů
  • účinně působí proti svědění

 

Pro úspěšný boj proti těmto kožním onemocněními je dobré dodržovat několik zásad: psychickou pohodu, dostatečný pohyb, posilovat imunitu, dodržovat pestrou a vyváženou stravu, dostatečný spánek a pitný režim.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.