Čištění citlivé pleti - konjaková houba

Absolutní jednička v péči o pleť původem z Japonska - Konjaková houba vyrobená z rostliny zvané Konjac.

Jde o přírodní houbu s vynikajícími antibakteriálními, protiplísňovými a čistícími účinky. Perfektně vyčistí a zajistí dokonalý masážní, ale zároveň velmi jemný a příjemný peeling celého těla i obličeje. Pravidelným používáním potlačíte a zlikvidujete akné, odstraníte ucpané černé póry a vyrovnáte pH pokožky celého těla. Dokonale odstraní veškeré nečistoty i do hloubky pokožky; po umytí bude Vaše pokožka čistá, hladká a jemná. Je velmi jemná a šetrná k pokožce. 

konjak_černá6

Má silnou absorpci vody a je vhodná i pro citlivou pokožku, kterou nevysušuje.je vhodná i pro děti. 100% přírodní složení, 100% biologicky odbouratelná, přirozeně udržitelná, šetrná k životnímu prostředí. Jedinečná, podobná struktura houby jemně masíruje kůži, podporuje krevní průtok a také růst nových kožních buněk. Díky své struktuře provádí také hloubkové čištění pleti, je ale ke kůži velmi jemná. Zanechává kůži velmi čistou a zregenerovanou, a to pouze přírodní cestou. Lze ji použít samotnou bez přídavku čistícího přípravku, nebo s vaším oblíbeným přípravkem pro čištění pleti. Houba vytvoří velmi bohatou pěnu,proto stačí přidat velmi malé množství přípravku.

Použití: Před použitím pečlivě propláchněte a nechejte nasáknout vodou. Pokud chcete, přidejte své oblíbené mýdlo, gel nebo pěnu na čištění obličeje. Jemně masírujte obličej nebo tělo krouživými pohyby. Po použití houbu propláchněte a nechejte vyschnout. Neždímejte. Houbu sušte zavěšenou na šňůrce. Po vyschnutí se v houbě neudržují žádné mikroorganismy a plísně. Uschlá houba získá zpět svoje vlastnosti a tvar po namočení do vody. Pokud budete o houbičku dobře pečovat, vydrží vám cca 2-3 měsíce.

Co je Konjak?
Amorphophallus Konjac, konjaková brambora je vytrvalá rostlina původem z Asie, v Japonsku známá jako Konyaku. Již více než jedno století je konjak využíván v Japonsku a východní Asii jako prostředek pro léčebnou kůru citlivé kůže. Amorphophallus konjac je alkalické povahy. Obsahuje vodu, bílkoviny, uhlovodíky,tuky, sodík, draslík, hořčík, železo, fosfor, měď, zinek, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacin, mastné kyseliny, kyselinu listovou a vlákninu – žádný div tedy, že je v Japonsku jakoblíbenou potravinou, tak také prostředkem pro péči o pokožku.