Filtrační láhve Bobble

Vítejte ve světě zdravé a chutné vody, kde se chlorované kohoutkové vody rázem mění na lahodný filtrovaný mok.
Stačí zmáčknout lahev a hned můžete pít nebo si naplnit skleničku. Bez čekání a hlavně bez chemie a ekologicky.

......na výrobu plastových lahví se každý rok spotřebuje téměř 1,5 miliónu barelů nafty. Většina lahví se poté vyhodí, skončí na skládkách, v oceánech, na zemi podél cest…

Láhev bobble je revoluční produkt, její výroba je šetrná k životnímu prostředí a její používáním ušetříte za rok opravdu hodně plastů a navíc budeme mít skvělou vodu stále při sobě. Navíc ještě ušetříte peníze za balenou vodu.

Je to skvělá designová a praktická vychytávka. Za elegantními křivkami této eko-friendly lahve stojí světoznámý designér Karim Rashid, kterému minimalistické řešení láhve vyneslo nejedno ocenění v oblasti designu domácích výrobků.

Základem je unikátní uhlíkový filtr, který přímo při pití zachycuje nečistoty běžně obsažené v kohoutkové vodě. Osvěžit se tak můžete skoro kdekoliv a vždy čistou, lahodnou vodou. Filtr Vám vydrží 2 měsíce používání, potom je vhodné ho vyměnit za nový.

Jak používat láhev bobble:

1. Před použitím naplňte láhev vodou

2. Vymačkejte celý obsah lahve zpět do umyvadla, dřezu. Nelekejte se, voda bude zpočátku téměř černá a to proto, že se filtr čistí od uvolněného uhlíku.

    (opakujte při každé výměně filtru)

3. Naplňte lahev vodou a pijte! Znovu naplňte vodou, znovu pijte... :-)

4. Vyměňte filter po dvou měsících používání. 

Pokud chcete láhev vyčistit, předně vyjměte filtr a nečistěte agresívními prostředky. Použijte například Oplach lahví od Yellouw & Blue, který je vhodný i pro kojenecké lahve.

Lahve nabízíme v několika druzích, pro děti, na sport, nebo jen tak do tašky.

 

 

 Přejeme Vám  dobrou chuť :-)

Tým MAUR.cz