Vážení zákaznici, doručování kurýrem na adresu má zpoždění 2-4 dny, je to z důvodu vytížených kapacit kurýrů. Děkujeme za Vaši trpělivost. Tým MAUR.cz

Marmošky od Jožky

Už nějakou dobu jsme na MAUR.cz přemýšleli jak Vám přinést čistě české výrobky, které sice nemusí být nutně BIO, ale jsou vyráběny v regionech, místními výrobci, kteří do každého produktu dávají kus sebe. Zaujali nás "Regionální produkty", kterou spravuje Asociace regionálních značek.

Tyto značky vedle původu v regionu, zdůrazňují ekologickou šetrnost a regionální jedinečnost. Ta může být naplněna různými způsoby – vazbou na tradici, místní suroviny, specifičnost pro daný region, ale také jinými výjimečnými vlastnostmi.

Jako první v kategorii "Přírodní regionální produkty", jsme domluvili spolupráci s výrobcem marmelád Marmošky od Jožky. Marmošky jsou malá regionální firma z Polabí. Paní Hadrbolcová, marmelády vaří s láskou a v malých šaržích.  To, co je na těchto marmeládách unikátní jsou úžasné kombinace, kvalitní ingredience a bohatá chuť ovoce.  Žádná éčka, chemie a nastavování chutí.

Marmelády jsme poctivě otestovali.  A bylo to nejsladší testování, jaké jsme na MAUR.cz zažili. Hned jsme si zamilovali Marmeládu Višně v čokoládě - ty celé višně jsou prostě super :)  Jahodová marmeláda s vanilkou - ta kombinace nás  dostala, vanilka jemně podtrhne chuť jahod a výsledek je skvělý. Testovali jsme je "na klasiku" chléb s máslem a marmeládou, ale i v palačinkách a skvělé byly i v bílém jogutu, a to nemluvím na lívancích. :)

Všechny marmelády krásně voní po ovoci, jsou méně sladké než marmeláda ze supermarketu.

Taky paní Hadrbolcová za své marmelády získala nejedno ocenění a ty nejcenější jsou stříbrná a dvě bronzové medaile na Světové soutěži marmelád ve Velké Británii.

oceneni-z-angliesilver

Věříme, že Vám Marmošky od Jožky budou chutnat stejně jako nám a objevíte tu nádhernou směs chutí.

Tým MAUR.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.