Vážení zákazníci, objednávky vyřizujeme bez omezení. Při balení Vašich zásilek dodržujeme přísná hygienická opatření. Vzhledem k situaci, která panuje, doporučujeme v současnosti volit kurýra DPD, který Vám balíček přiveze bezkontaktně až k bytu či domu. Výdejny Zásilkovny fungují omezeně. POZOR od 15.3. lze platit dobírku pouze platební kartou, nelze zaplatit hotově ! Přejeme Všem hlavně zdraví.

OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL

Základem řady Oblepikha Siberica se stala unikátní a vzácná složka – altajský rakytník. To že rakytník je prospěšná rostlina si všimli už staří Řekové, jejich koně kteří okusovali rakytník měli výbornou kondici a nádherně lesklou hřívu
Odborníci Natura Siberica důkladně prozkoumali velké množství odrůd rakytníku po celém světě a ve výsledku usoudili, že nejprospěšnější a nejbohatší na životně důležité složky je rakytník altajský nacházející se v nehostinné Sibiři.
Pro přísné klima a silné mrazy vyniká svou přizpůsobivostí, která nám pomáhá chránit krásu. Altajský rakytník patří mezi nejlepší zdroje vitamínů, nezaměnitelných aminokyselin a také mastných kyselin omega 3, 6, 9 a vzácné omega 7, odpovědných za zdraví a krásu.

A to není vše. Co všechno obsahuje rakytník altajský? Je to učiněná továrna na prospěšné látky.

Například:

  • má 25x vyšší obsah vitamínu C než citrusové plody (jedna bobulka rakytníku pokryje potřebu vitamínu C na celý den)
  • obsahuje vitamín E, který posiluje imunitní systém a pomáhá bojovat s dopady stresu
  • obsahuje víc beta-karotena než mrkev
  •  aktivuje činnost slinivky
  • má pozitivní účinek na pleť, kterou regeneruje, posiluje a udržuje vlhkost. Pozitivní účinky má i na ekzémy
  •  má antioxidační a antibakteriální účinky, ale působí i protizánětlivě a detoxikačně
  • obsahuje vitamíny a bioaktivní látky podporující normální činnost srdce a cévy
  • podílí se na správném fungování zažívacího traktu

 


Olej rakytníku altajského je vhodný pro péči o tělo, obličej i vlasy. Všechny prostředky řady Oblepikha Siberica obsahují vysoce koncentrovaný olej rakytníku altajského, získaný za studeného lisování vybraných, ručně česaných bobulí. Právě díky tomu je rakytníkova řada kosmetiky Natura Siberica tak výjimečná.

oblipicha_new

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.