Vážení zákazníci, GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC PRO OBJEDNÁVKY odeslané do 19.12.2017 do 10 hod přes dopravce GLS.

Přírodní BIO kosmetika Natura Siberica

Na tuto kosmetika nás přivedla jedna naše známá. Že zná úžasnou kosmetiku a jedině po jejich šamponu se ji vlasy opravdu nemastí, tak jak po všech jiných. Takových tipů dostáváme spoustu, ale proč to nevyzkoušet.  Náš test předčil naše očekávání a navíc kosmetika splňuje veškerá naše kriteria pro MAUR.cz : není testována na zvířatech, neobsahuje parabeny, SLS, syntetická barviva ani syntetické vůně.

Navíc příběh sběru bylin a rostlin z daleké Sibiře nás nadchl.  Takže představuje přírodní BIO kosmetiku NATURA SIBERICA.

Sibiř je jedinečná přírodní rezervace s volnou divočinou, nepozměněnou po celá staletí. Aby bylo možné přežít v tak drsném podnebí, sibiřské byliny a rostliny syntetizují ochranné účinné látky a mají překvapující antioxidační vlastnosti. Natura Siberica využívá tyto úžasné vlastnosti sibiřských bylin a rostlin, a přenáší všechnu jejich sílu, pro zachování mládí a krásy pleti a vlasů. Všechny byliny jsou sklizeny ručně. V laboratořích se studují jejich jedinečné vlastnosti, aby dosáhli maximálního účinku. Vývojáři kosmetiky Natura Siberica provádí výzkumné expedice a hledání nejlepších léčivých složek pro péči o pleť.

Výrobky splňují evropské standardy kvality organické kosmetiky, což je potvrzeno mnoha prestižními certifikáty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica – není jen přírodní kosmetika nebo jen bylinná kosmetika. Je to první certifikovaná organická kosmetika v Rusku. A opravdu fungující.

NaturaSiberica-1050x500

Společnost Natura Siberica vede aktivní sociální politiku a pomáhá malým národům Severního Ruska: vytváří nové pracovní místa na Sibiři; v roce 2012 aktivně spolupracovali s Asociací původních a málo-početných obyvatel Severu a Dálného východu; v roce 2013 s Irkutskou botanickou zahradou zahájili program, díky kterému bude v roce 2018 vysazeno více než 70 tisíc vzácných rostlin.

V roce 2013 zahájili stavbu první  organické farmy v Rusku, certifikované Evropským bio-standardem EU 834/0, na které se budou pěstovat vzácné sibiřské rostliny. Výstavba farmy se provádí společně se zástupci domorodých sibiřských národů, které nejlépe znají specifika své jedinečné krajiny a pomáhají ručně sklízet byliny a rostliny z divoké přírody pro výrobu kosmetiky Natura Siberica.

Spotřebitelé si váží výrobků značky Natura Siberica pro jejich přírodní základ, účinnost a finanční nenáročnost.

Natura Siberica obrátila sibiřské tajemství krasy v senzační přírodní péči o pleť.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.