Upozorňujeme, že na straně přepravců dochází k několikadennímu zpoždění a zásilky, ač jsou od nás odeslány v deklarovaný den, nabírají zpoždění. V případě, že se rozhodnete využít službu Doručení na adresu - Kurýr a v případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů, bude Vaše zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny, pokud to je možné. Proto doporučujeme MAXIMÁLNĚ VYUŽÍVEJTE VÝDEJNÍ MÍSTA ZÁSILKOVNY, DOPRAVA DO NICH JE PLYNULÁ A BEZ OMEZENÍ. Děkujeme za pochopení.

Proč je náš arganový olej tak úžasný

Firma La Maison du Savon de Marseille vyrábí různé produkty z arganového oleje. Mimo to dováží i úžasný, pravý panenský arganový olej, který prodáváme na MAUR.cz

A proč je tak úžasný?

Než začneme psát, proč je náš arganový olej úžasný, měli bychom si něco říci právě o Arganovém oleji.

Pravý originální Arganový olej pochází z Maroka, kde se na úpatí pohoří Atlasu pěstuje argánie trnitá, latinsky Argania spinosa. Agánie Trnitá má plody jako ořechy, podobné mandlím a z těchto plodů se lisuje za studena úžasný Arganový olej - balzám pro Vaši pleť. Arganový olej je velmi vzácný - na 1 litr arganového oleje je třeba 25 - 30kg plodů.

Arganový olej už používali Berberské ženy, protože dělá s pletí zázraky. Tento elixír silně hydratuje a tak učiní Vaši pleť hebkou a bez vrásek.

Co můžete čekat od Arganového oleje:
- ideální pro zralou pleť, pleti vrací hydrataci a vypne ji
- vyhlazuje vrásky - podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v pleti
- má léčebné účinky - na záněty, akné, podráždění od sluníčka

Použití Arganového oleje je opravdu všestanné. TIP: dejte pár kapek do koupele a potěšte pokožku hloubkovou hydratací.

Nebo ho můžete použít na vlasy a skoncovat s lámavými konečkami vlasů.

Jak používat:
Doporučujeme používat ráno a večer. Jednoduše prsty vmasírujte do navlhčené pokožky obličeje malé množství oleje. Množství aplikovaného oleje je individuální, na celý obličej většinou postačí pár kapek. Olej nezanechává pocit mastnoty a rychle se do pokožky vstřebává.

A proč je ten náš Arganový olej to pravé pro Vás?
- originální původ z Maroka
- za studena lisovaný a tedy panenský olej bez žádných dalších příměsí
- olej zpracovává francouzská firma La Maison du Savon de Marseille známá dodržováním starých osvědčených postupů
- s praktickým rozprašovačem

huile-d-argan-vierge-bio-50ml-bouteille-en-spray_1

Vyzkoušejte tento zázrak přírody osvědčený staletími.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.